Zolotaya Korona ( Golden Crown – Altın Taç ) Para Transferi

Zolotaya Korona ( Golden Crown – Koronapay )

Zolotaya Korona ( Rusça : Золотая Корона , Golden Crown ), Online RUB-USD / EUR döviz kuru ile para transferi servisidir. 

Golden Crown – Koronapay para transferleri, bankalar ve acente kuruluşlar için b2b ödeme hizmetleri niteliğindedir. Zolotaya Korona, Rusya ve Kazakistan'da resmi olarak sosyal açıdan önemli bir ödeme sistemi olarak tanınmaktadır. Türkiye ve Antalya'da PayPorter ve İst-pay işbirliği ile JUNIOR HAVACILIK AŞ olarak hizmet vermektedir.

Zolotaya Korona teknolojisi Türkmenistan ( Turkmencard), Kırgızistan (AlayCard) ve ulusal kredi kuruluşu " ElBank-Lucas " da (Polonya) kullanılmaktadır. KoronaPay, para transferi hizmeti ve Finansal Teknolojiler Grubu'nun bir parçasıdır.

Zolotaya Korona ( Golden Crown – Altın Taç ), 2003 yılından beri hesap numarası olmadan Rusya, BDT ve diğer ülkelerde hizmet vermektedir. Hizmet Aşağıdaki ülkelerde: Azerbaycan , Belarus, Belçika, Bulgaristan, Çin, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Estonya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Büyük Britanya, Yunanistan, İrlanda, İsrail, Ürdün, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Makedonya, Moldova, Moğolistan, Karadağ, Cumhuriyeti Kore, Romanya, Rusya, Sırbistan, İspanya, Türkiye, Özbekistan, Vietnam.

Payporter ve ist-pay Türkiye Temsilciliği olarak Antalya'da Zolotaya Korona ödeme ve gönderim hizmetini JUNIOR HAVACIILIK AŞ yetkilidir. Payporter 833700067 temsilci kodu ile ist-pay 8830700076 temsilci kodu ile ödeme ve gönderim yapılmaktadır. 

JUNIOR HAVACILIK AŞ.

PARA TRANSFERİ ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35/D  MURATPASA /ANTALYA 
GSM : 05324020356 – 05327664371

PARA ALMAK : Transfer ödemeniz, para değeri olarak peşin alınabilir. Devlet tarafından verilmiş bir kimliğe ve gönderen tarafından size bildirilen işlem numarasına sahip olmanız yeterlidir.Ayrıca KoronaPay tarafından geliştirilen "Para Transferleri" mobil uygulaması (6+) veya web sitemiz üzerinden bir banka kartına havale yapabilirsiniz. Hizmet, Rusya, Kazakistan veya Azerbaycan bankaları tarafından verilen Visa International, Mastercard WorldWide ve Maestro kartlarına; Belarus Cumhuriyeti bankaları tarafından verilen Mastercard WorldWide ve Maestro kartları; Rusya'ya (bir Rus bankası tarafından verilen bir karta aktarılırsa), Kazakistan'a (bir Kazak bankası tarafından verilen bir karta aktarılırsa), Azerbaycan'a (yatırılırsa) gönderilen Kırgızistan bankaları tarafından verilen ELCART ve VISA Uluslararası kartları bir Azerbaycan bankasının bir kartı), Belarus'a (bir Beyaz Rusya bankasının bir kartına yatırılırsa) veya Kırgızistan'a (bir Kırgız bankasının bir kartına aktarılırsa, aktarım Kırgızistan soms'da alınacaktır). Rusya ruble olarak başka bir ülkeden Rusya'ya gönderilen bir transfer Rus bankaları tarafından verilen Visa ve Mastercard (Maestro dahil) kartlarına yatırılırken ek ücret alınabilir. Daha fazla bilgi için lütfen fiyatları kontrol edin. Mobil uygulama ile ayrıca Altın Taç Para Transferi uygulamasını kullanarak çevrimiçi bir transfer yapabilirsiniz.

Hizmet hakkında : Zolotaya Korona, hesap açmadan Rusya, BDT ülkeleri, Avrupa Birliği ve diğer birçok ülkede hizmet veren hızlı para transferi hizmetidir. Ne kadar mesafe paylaşırsanız paylaşın, yurt dışına veya ülke içinde her zaman para gönderebilir ve akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza finansal destek sağlayabilirsiniz. Geniş bir hizmet ağı: dünyanın 34 ülkesinde 50 binin üzerinde acente ile Hizmetin katılımcıları ve ortakları 450'den fazla banka, posta operatörleri ve büyük perakende zincirleridir. 

Adressiz transferler: Para gönderirken, sadece ülkeyi ve havaleyi gönderdiğiniz yerleşimi belirtmek yeterlidir ve alıcı kendisi için en uygun konumu seçer. % 0'dan cazip fiyatlar . Teklif, gönderim sırasında RNCO “Ödeme Merkezi” (LLC) hizmetinin operatörü oranında para birimi dönüştürme işlemine tabidir. Komisyon olmadan bir aktarımı tamamlamak için, makbuzun para biriminin gönderim para biriminden farklı olması gerekir. Bankalarda çoklu para transferi: hizmet Rus ruble, ABD doları, avro ve diğer ulusal para birimlerinde işlem yapmanızı sağlar. S&P Global Ratings uluslararası kredi derecelendirme hizmetine göre, Zolotaya Korona para transfer sistemi BDT'de pazar lideridir ve transfer edilen fonların hacminde dünyada üçüncü sırada yer almaktadır. 2018 yılında, Golden Crown - Para Transferi hizmeti ( Koronapay.com ) kullanan bireyler tarafından toplam 856 milyar Rus rublesi (yaklaşık 13.6 milyar $) * 39 milyondan fazla işlem yapıldı. Para transferi hizmeti, Bank of Russia (tescil belgesi No. 0012) tarafından kaydedilen ve sosyal olarak önemli kabul edilen Zolotaya Korona ödeme sisteminin bir parçasıdır.

Soru-Cevap

Online transfer nasıl gönderilir? 

Formların tüm alanlarını doldurunuz: nereye gönderileceği, para birimi ve alınan miktar ve ayrıca banka kartınızın verildiği ülkeyi seçiniz. Zolotaya Korona ( Golden Crown – Altın Taç ), transfer maliyetini hesaplayacak ve size ödenecek tutarı söyleyecektir. Tüm verileri girdikten sonra "İleri" yi tıklayın

Aktarım alıcısının ayrıntılarını girin: Soyadı, Adı, İkinci adı, alıcının cep telefonu numarası. “İleri” düğmesine tıklayın. Girilen verilerin doğruluğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Yanlış veri sağlarsanız, alıcıya bankaya aktarma yapılamaz. Alıcının aktarımın gönderilmesi hakkında bir mesaj gönderebilmesi için, alıcının doğru telefon numarasını belirtin. Aktarım göndereninin verilerini (verilerinizi) doldurun. Soyadınızı, Adınızı, Patronimik, cep telefonu numaranızı belirtin ve "İleri" düğmesine tıklayın. Bazı ülkelerin mevzuatının gönderen hakkında daha fazla bilgi gerektirdiğini lütfen unutmayın - sadece formların diğer tüm alanlarını doldurun. Cep telefonu numaranızı onaylayın. Belirtilen numaraya bir kerelik SMS kodu alacaksınız. Tüm girişleri kontrol edin ve gerekirse düzenleyin. Veriler doğruysa "İleri" düğmesini tıklayın. Ödeme yapmak için 3D Secure teknolojisini destekleyen bir kart kullanın. Kart bilgilerini doldurun: kart numarası, kartın son kullanma tarihi, üç basamaklı dijital kod CVC2 / CVV2 (kartın arkasında bulunur). "Öde" düğmesini tıklayın. "Şifre" alanına kartınızı veren bankanın sayfasında, kartınızın gizli kodunu girin (bunu bir mesajda alacaksınız). Gizli kodu girdikten sonra "Öde" düğmesini tıklayın. Tebrikler, transferiniz başarıyla gönderildi!

Transfer komisyonunun büyüklüğü nasıl bulunur? Transfer gönderme komisyonu miktarını öğrenmek için, https://koronapay.com/transfers/online sayfasından ülke, para birimi ve makbuz miktarını seçin, Gönderen para birimi dışında bir alıcı para birimi seçerseniz, transfer tutarının üzerinde komisyon alınmaz. Ayrıca, kartınızı veren banka tarafından bir ücret alınabilir. Bilgileri açıklığa kavuşturmak için, bankanın üçüncü taraf bir sitede "karttan karta aktarma" işlemi için bir komisyon talep edip etmediği sorusuyla irtibata geçmeniz gerekir.

Hangi para biriminde transfer gönderilebilir? Belirli bir ülkede alınabilecek para birimlerini bulmak için https://koronapay.com/transfers/online sayfasında aktarımın yönünü seçin ve para birimi alanını tıklayın.Rusya Federasyonu'nun bir bankası tarafından verilen bir kartı kullanırken, ödeme Rus ruble cinsinden yapılır; Kazakistan Cumhuriyeti'nin bir bankası tarafından verilen bir kartı kullanırken - tenge; Belarus Cumhuriyeti bir banka tarafından verilen bir kartı kullanırken - Belarus ruble. 

Bir aktarımı başka bir para birimine dönüştürürken bu oran nedir? İstenen transfer para birimine dönüşüm oranını bulmak için, ülkeyi ve https://koronapay.com/transfers/online adresinden alınan tutarı seçin. Sistem, transfer maliyetini hesaplar, size dönüşüm oranını ve ödenecek tutarı söyler.

Nereden transfer alabilirim? Transfer "Altın Taç" transfer noktalarında alabilirsiniz. Sitede seçilen bir transfer teslim noktasını ziyaret etmeden önce, bu öğenin çalışma saatlerini banka veya dağıtım ağı tarafından önceden açıklamanızı öneririz. Golden Crown transfer noktalarının adresleri hakkında bilgi web sitesinde bulunabilir.

Gönderen yanlış veri sağlamışsa aktarım almak mümkün müdür? Para transferi düzenlenirken, havaleyi düzenleyen banka, havaleyi gönderen hakkında bilgilerin onayını talep etme ve verilerin yanlış girilip verilmeyeceğini reddetme hakkına sahiptir.Web siteniz üzerinden bir transfer göndermek istiyorum, ancak ihtiyacınız olan ülke listede değil. Listede bir ülkenin olmaması, Altın Taç'ın şu anda bu ülkeye aktarılmadığı anlamına geliyor.

Hangi karttan transfer gönderebilirim? Transfer için Visa, Mastercard, Maestro, Rus bankaları tarafından verilen MIR ödeme sistemi kartları, Kazakistan Cumhuriyeti bankaları tarafından verilen Visa, Mastercard, Maestro ödeme sistemi kartları ve Belarus Cumhuriyeti bankaları tarafından verilen Visa, Mastercard, Maestro kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Kartın 3D Secure ödeme teknolojisini desteklemesi gerekir.

Rusya Federasyonu'nun bir bankası tarafından verilen bir kartı kullanırken transfer göndermede bir sınır var mı? 30 takvim günü için tüm transferlerin toplamı 300.000 ruble veya döviz cinsindeki karşılığıdır.

Kazakistan Cumhuriyeti'nin bir bankası tarafından verilen bir kartı kullanırken transfer göndermenin bir sınırı var mı? Para transferleri göndermek için aşağıdaki sınırlar belirlenmiştir: Zolotaya Korona: Bir transferin minimum tutarı 5.000 tenge veya başka bir para birimindeki karşılığıdır; Bir transferin maksimum tutarı 2.500 $ veya başka bir para birimindeki karşılığıdır; 1 takvim günü için maksimum iki aktarım miktarı 5.000 ABD Doları veya başka bir para birimindeki karşılığıdır; 7 takvim günü için maksimum üç aktarım 7.500 $ veya başka bir para birimindeki karşılığıdır; 30 takvim günü için maksimum 10 transfer tutarı 15.000 ABD Doları veya döviz cinsindeki karşılığıdır.

Belarus Cumhuriyeti'nin bir bankası tarafından verilen bir kartı kullanırken transfer göndermenin bir sınırı var mı? Para transferleri göndermek için aşağıdaki sınırlar belirlenmiştir: Zolotaya Korona: Bir transferin maksimum tutarı 1.000 ABD doları veya başka bir para birimindeki eşdeğerini aşamaz; 1 takvim günü içinde maksimum beş transfer tutarı 2.500 $ 'ı veya başka bir para birimindeki eşdeğerini aşamaz; 7 takvim günü içinde maksimum yirmi transfer tutarı 9.000 ABD Doları'nı veya başka bir para birimindeki karşılığı geçemez; 30 takvim günü içinde maksimum kırk transfer tutarı 15.000 ABD Doları'nı veya başka bir para birimindeki karşılığı geçemez.

Ücreti gönderim tutarıyla çarptığınızda, sonuç "Ödenecek tutar" ile yakınlaşmıyor mu? Ödenecek tutarı hesaplamak için kullanılan kurs 8 ondalık basamak içerir ve sitede kolaylık sağlamak için kurs sadece 2 karaktere kadar görüntülenir. Yuvarlama nedeniyle toplamlar değişebilir.

Bir transferin durumu nasıl bulunur? Transfer durumunu web sitesinde ve Golden Crown'dan “Para Transferleri” (6+) mobil uygulamasında görebilirsiniz (App Store ve Google Play'den indirin).

Neden kişisel bir hesaba ihtiyacım var? Kişisel hesabınızda yetkilendirilmiş kullanıcıların ek seçenekleri vardır: Para transferlerinin geçmişini ve mevcut durumlarını görüntüleyin; Banka kartı bağlaması; Daha önce gönderilen bir çeviriyi yeni bir çeviri göndermek için şablon olarak kullanma; Önceden gönderilmiş ancak henüz yayınlanmamış bir aktarımda alıcı verilerinin değiştirilmesi; Daha önce gönderilmiş ancak henüz düzenlenmemiş bir havalenin iadesi.

Kişisel hesabınıza nasıl girilir? Https://koronapay.com/transfers/online sayfasına gidin ve "Giriş" bağlantısını tıklayın; Aktarım gönderirken belirttiğiniz cep telefonunuzun numarasını girin; SMS ile alacağınız şifreyi girin ve "Giriş" düğmesine tıklayın.

Para transferini gönderdikten sonra alıcının verileri nasıl değiştirilir? Aktarım alıcıya gönderilinceye kadar alıcının verilerini değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için: Https://koronapay.com/transfers/online sayfasına gidin ve sağ üst köşedeki "Giriş" bağlantısını tıklayın; Aktarımı gönderirken belirttiğiniz cep telefonu numarasını girin ve "Şifre Al" düğmesini tıklayın; SMS ile alacağınız şifreyi girin ve "Login" butonuna tıklayın; Çeviri geçmişinde, değişiklik yapmak istediğiniz çeviriyi seçin ve “Değiştir” düğmesini tıklayın; Aktarım alıcısının verilerinde değişiklik yapın ve "İleri" ye tıklayın; Aktarımın yapıldığı kartınızın tam numarasını girin ve "İleri" düğmesini tıklayın. Kart numarasının girilmesi, ek olarak aktarım göndereninin ve değişiklikleri yapan kişinin bir kişi olduğunu doğrulamayı mümkün kılacaktır. SMS ile alacağınız bir defalık kodu girin ve "Değiştir" düğmesini tıklayın.

Transfer nasıl iade edilir? Aktarım alıcıya verilinceye kadar, aktarımı iptal edebilir ve parayı, ödemenin yapıldığı karta geri gönderebilirsiniz (varsa komisyon hariç). Bunu yapmak için: Sitede, https://koronapay.com/transfers/online adresinde : Sağ üst köşedeki "Giriş" bağlantısını tıklayın; Aktarımı gönderirken belirttiğiniz cep telefonu numarasını girin ve "Şifre Al" düğmesini tıklayın; SMS ile alacağınız şifreyi girin ve "Login" butonuna tıklayın; Çeviri geçmişinde, geri dönmek istediğiniz çeviriyi seçin ve “Return” düğmesine tıklayın; SMS ile alacağınız bir defalık kodu girin ve "Dönüş transferi" düğmesini tıklayın. Mobil uygulamada: Çeviri geçmişinde, iptal etmek istediğinizi seçin ve “Geri Dön” düğmesini tıklayın veya çeviriyi sağdan sola kaydırın; SMS mesajında ​​belirtilen doğrulama kodunu belirtilen telefon numarasına girin ve "Geri dönüş aktarımı" nı tıklayın.

Sorum listede yok, nereye yazmalıyım / aramalıyım?

JUNIOR PARA TRANSFERİ : ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35/D  MURATPASA /ANTALYA    GSM : 05324020356 – 05327664371

Bir çeviriyi hızlı bir şekilde nasıl tekrarlayabilirim? Önceden gönderilen bir çeviriyi hızlı bir şekilde tekrarlayabilirsiniz. Aktarım aynı ülkeye aynı alıcıya gönderilecektir. Miktarı ve para birimini değiştirebilirsiniz. Çeviriyi https://koronapay.com/transfers/online adresinde tekrarlamak için : Sağ üst köşedeki "Giriş" bağlantısını tıklayın; Cep telefonu numaranızı girin ve "Şifre Al" ı tıklayın; Belirtilen numaraya gelecek olan SMS mesajından şifreyi girin ve "Enter" tuşuna tıklayın; Geçmişte istediğiniz çeviriyi seçin ve "Tekrarla" yı tıklayın; Gerekirse, aktarımın tutarını ve para birimini değiştirin; "İleri" ye tıklayın; Kart bilgilerini doldurun: kart numarası, kartın son kullanma tarihi, üç basamaklı dijital kod CVC2 / CVV2 (kartın arkasında bulunur). "Öde" düğmesini tıklayın; Transfer için ödeme yapın.Aktarımı bir mobil uygulamada tekrarlamak için: Geçmişte, istediğiniz aktarımı seçin ve "Yeniden Dene" yi tıklayın veya popüler alıcılar listesinden (ekranın üstünde) bir kişi seçin; Gerekirse, aktarımın tutarını ve para birimini değiştirin; "Hesapla" yı tıklayın; Girilen çeviri verilerinin doğruluğunu onaylayın; Transfer için ödeme yapın.

Altın Taç nedir? 

Zolotaya Korona ödeme hizmetleri sistemi, Rusya, BDT ülkelerinde ve yurtdışında milyonlarca insan tarafından günlük olarak kullanılan kullanışlı ve uygun fiyatlı finansal hizmetlerdir. Para transferi göndermek ve almak, bir banka kartını yenilemek, Rusya Federasyonu'nun herhangi bir bankasında verilen bir krediyi ödemek için bir miktar yapmak - bunların hepsi, Golden Crown sistemi ile işbirliği yapan bir banka veya salon mağazasının noktalarında kullanabileceğiniz Golden Crown'un hizmetleridir.

SAHTEKARLIK KORUMASI :

Altın Taç - Para Transfer Sistemi : - Sadece uygun değil, aynı zamanda akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza para transferi için güvenli bir hizmettir. Ancak, bilinmeyen bir alıcıya para gönderirseniz, dolandırıcılık kurbanı olma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Bu bölüm sizi uyarmak ve kendinizi sahtekarlık ve hırsızlıktan nasıl koruyacağınızı anlatmak için özel olarak oluşturulmuştur. Lütfen dikkatlice okuyun ve sahtekarlığa karşı korunmaya yönelik ipuçlarımızı ve ailenizi tanıyın.

Çok dikkatli olun, büyük olasılıkla sabit hat veya cep telefonu, SMS, e-posta veya normal posta yoluyla yabancılarla dolandırıcılarla karşı karşıya kalırsınız, başka yollarla acilen bir para transferi yapmanız gerektiğini bildirir, çünkü: Akraba / yakın tanıdıklarınızla (kaza, hapishane, kaza, vb.) Bir kaza meydana geldi ve ona yardım etmek için para gerekiyor.

İpucu: Olanlardan emin olmak için yardıma ihtiyacı olan bu kişiyle iletişim kurduğunuzdan emin olun. Bu bir nedenden dolayı mümkün değilse, o zaman mümkün olanların ayrıntılarını belirtin (mağdurun tam adı, görünümün ayrıntıları ve sadece dar bir insan çevresi tarafından bilinebilecek diğer bilgiler);

Büyük bir malzeme / nakit ödülü kazandınız ve bunu almak için önce belirli bir miktar para ödemeniz gerekir (vergiler, ücretler veya diğer ödemeler).

İpucu: piyango düzenleyicisinin adını, sizi kazanan olarak tanımanın nedenlerini belirtin, internette bağımsız bilgiler ve incelemeler bulun. Unutmayın, çoğu durumda ödül için önceden hiçbir ücret ödenmez.

Devletten, bir vakıftan veya başka bir sosyal kuruluştan maddi / parasal yardım almanız ve bunu alabilmeniz için belirli bir miktar para ödemeniz gerekir (vergiler, harçlar veya diğer ödemeler).

İpucu: Size yardım teklif edilen ajans veya kuruluşla iletişim kurduğunuzdan ve bilgileri belirttiğinizden emin olun.

Hasta bir çocuğa veya bir kazada yaralanan bir yetişkine, vb. Yardımcı olmak için hayır amaçlı bir katkı talep etme talebi aldınız.

İpucu: yardım isteyen yardım kuruluşunun resmi web sitesini kontrol ettiğinizden emin olun - tam iletişim bilgileri, detaylar, yasal belgeler olmalıdır. Çoğu durumda, güvenilir yardım kuruluşları bağış toplamak için para transfer sistemlerini kullanmaz.

Bilinmeyen bir alıcıyla ilgili olarak para transferi yapmanızın başka nedenleri / nedenleri olabilir.

Alınan bilgileri kontrol ettiğinizden ve açıkladığınızdan emin olun. Paranızı transfer etmeden önce akrabalarınıza / yakın insanlara danışın.

Golden Crown - Para Transferi hizmeti çalışanlarının veya katılımcı kuruluşların kendilerinin, herhangi bir kişisel veriyi veya transferle ilgili diğer açıklayıcı verileri netleştirmek için müşterilere çağrı, mektup veya başka çağrılar başlatmadığını unutmayın. Böyle bir temyiz başvurusu gerçekleşirse, herhangi bir bilgi vermemenizi tavsiye ederiz, derhal Servis çağrı merkezini aramalı ve açıklığa kavuşturmalısınız.

Zolotaya Korona para transferini gönderdiğiniz noktanın çalışanları size herhangi bir ek bilgi gönderirse (kod kelimesi, kartın PAN kodu, ödeme kartının PIN kodu, bir kerelik işlem onay kodu vb.) Veya yanlış girmeyi teklif eder Verileri (alıcının veya gönderenin telefon numarası) sahtekarlık işleminden şüphelenmenizi sağlayacak diğer işlemleri gerçekleştirirseniz, derhal Servis çağrı merkezine başvurmanız ve bunu bildirmeniz gerekir.

Yine de dolandırıcılık kurbanı olmanız durumunda, mümkün olan en kısa zamanda kolluk kuvvetleri ile temasa geçmeniz gerekir. Ayrıca derhal Servis çağrı merkezi +7 (495) 96-00-555 (gece gündüz) ile temasa geçmek gerekir, transfer henüz ödenmemiş olabilir ve ödemeyi geçici olarak engellemek mümkündür. Para transferinden sonra aldığınız tüm ödeme belgelerini (makbuzlar, çekler, vb.) Kaydetmelisiniz.

Sistemin yerleşim merkezi olarak “Zolotaya Korona - Para Transferleri” ve RNCO “Ödeme Merkezi” dolandırıcıların belirlenmesi ve yakalanması için kolluk kuvvetlerine kapsamlı yardım sağlayabilecektir.

JUNIOR PARA TRANSFERİ

ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35/D 

MURATPASA /ANTALYA

Telefon : 05324020356 – 05327664371

#ZOLOTAYAKORONA #XPRESSMONEY #INTELEXPRESS #PAYPORTER #IST-PAY
#Russia #Tajikistan #Uzbekistan #Azerbaijan #Kazakhistan #Kırghizistan #Molvoda #Georgia #money #transfer #HIZLI #PARA #ÖDEME #HİZMETLERİ #Uluslararası #Golden #Crown #paragönderme #paraalma #Payporter #ist-pay