XPRESS MONEY PARA TRANSFERİ

XPRESSMONEY NEDEN SEÇİLİR?

ANINDA PARA TRANSFERİ, Sevdikleriniz dünyanın her yerinde anında para alabilir. GÜVENLİ PARA TRANSFERLERİ Sağlam bir uyumluluk ve benzersiz 16 haneli bir XPIN ile güvenli ve güvenli bir para transferi deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PAYPORTER veya IST-PAY üzerinden İŞLEMLERİNİZİ TAKİP EDİN  Paranızın her zaman nerede olduğunu öğrenmek için para işlemi izleyicimizi kullanabilirsiniz. PARA İÇİN DEĞER Düşük transfer ücretlerimizle daha fazla tasarruf edin ve mükemmel döviz kurlarımızla daha fazla gönderin. 

Biz Xpress Parayız, Hayallerinizin olduğunu ve bu hayallerin gerçekleşmesi için çalıştığınızı biliyoruz. Xpress Money olarak, size eve para göndermenin kolay bir yolunu sunarak “evinizi inşa ediyor, çocuklarınızı en iyi okullara gönderiyor veya ailenizi iyi durumda tutuyor olun” hayalinizin bir parçası olmak istiyoruz. Yaklaşık yirmi yıldır milyonlarca insana hayallerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olduğumuz için alçakgönüllüyüz.

PayPorter ve İst-Pay ile Bizim avantajımız, ANINDA TRANSFERLER:

Sağlam teknolojimizle paranız anında dünyanın her yerine transfer edilir. RAHATLIK: İstediğiniz şekilde para göndermenizi sağlıyoruz - bir Banka Hesabına, Nakit olarak alınmaya, bir Mobil Cüzdan'a veya Nakit Kapınıza teslim alın. 170'ten fazla ülkede 200.000'den fazla acente lokasyonundan oluşan güçlü ortaklıklarımızla, bir Xpress Money lokasyonu her zaman size yakındır. UYGULANABİLİR: Para transferlerinizden daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak istiyoruz ve bu yüzden düşük transfer ücretleri ve mükemmel döviz kurları sunuyoruz . GÜVENLİ: En son teknolojimiz ve sağlam uyum sürecimiz, paranızın bir yerden bir yere güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

XpressMoney ile PayPorter İlişkisi,

Ödemeler ve Döviz çözümleri için küresel bir platform olan Finablr'ın bir parçasıdır . Derin yasal bilgi birikimi, teknoloji uzmanlığı ve sektör lideri ortaklıklarıyla Finablr şirketleri, tüketiciler ve işletmeler için çok çeşitli özel ve güvenilir finansal çözümler sunar. 170'den fazla ülkeye yayılan küresel bir erişime sahip olan Finablr şirketleri, 2018'de 150 milyondan fazla işlem gerçekleştirerek müşteriler için yaklaşık 115 milyar ABD doları yönetti. Bir güvenlik ve konfor çerçevesi, Xpress Money olarak, yasalar ve güvenlik kapsamında dürüstlükle çalışmayı taahhüt ediyoruz. Bu nedenle, hangi ülkeden veya hangi para birimini kullandığınızdan bağımsız olarak para transfer etmek için hizmetlerimizi seçtiğinizde, paranızın güvende olduğundan ve en çok ihtiyaç duyduklarında ailenize ulaşacağından emin olabilirsiniz. Altyapımız, küresel politikalarımız ve hatasız protokollerimiz, müşterilerimiz, acentelerimiz, iştirakçilerimiz ve hatta kendi çalışanlarımız olsun her paydaşımızın ilgisinin korunmasını sağlar. Sağlam Bir Altyapı, Güvenliği garanti altına almak için sistemlerimizi ve teknolojimizi düzenli olarak güncelliyoruz. Çalışanlarımıza, dünya standartlarına eşit şekilde uyumu sağlamak için tutarlı bir eğitim verilmektedir. Ayrıca, veri işleme sistemleri güvenli ve otomatiktir. Kullanıcı etkinliği denetim izleri ve işlem veri dosyaları da otomatik olarak oluşturulur. Ayrıca, finansal muhasebe tablolarımız ve raporlarımız mutabakat için entegre edilmiştir. Ayrıca, yapılandırılmış risk istihbaratı çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcısı World-Check tarafından sağlanan kapsamlı bir risk tabanlı AML izleme çözümünün kullanımını da kullandık.

Global Politikalar, Faaliyet gösterdiğimiz her ülkenin kendi yönetim kurallarına ve düzenlemelerine sahip olduğunu anlıyor ve saygı duyuyoruz. Böylece kalite kontrollerimiz ve kontrollerimiz küresel güvenlik standartlarına uygundur. Bu aynı zamanda ağımızın hatasız ve güvenli kalmasını sağlar. BAE Merkez Bankası, AUS-TRAC, FATF, OFAC, FERG gibi kuruluşların belirlediği tüm düzenleme standartlarını sağlamak için çevrimiçi tarama, ülkeye ve ürüne özgü kurallar gibi sağlam AML uyumluluk özelliklerimizden de gurur duyuyoruz. kesinlikle takip edilir.

Basit, Hatasız İşlemler, Yararlanıcıdan başka hiç kimsenin kablolu para talep edememesini sağlamak için, her işlem için yalnızca sizin ve yararlanıcı tarafından bilinen 16 haneli benzersiz bir PIN kodu oluşturulur. Ayrıca, her müşteri işlemlerine ilişkin otomatik SMS uyarıları alır. Her işlem arka uçta otomatik olarak işlenir ve durum basit bir web tabanlı sorgulama ile görüntülenebilir.

BİZİMLE PARA GÖNDERMEK VE ALMAK ÇOK KOLAY

Müşterilerimize Düşük Ücretler ve Mükemmel Döviz Kurları ile birlikte sorunsuz para transferi deneyimi sunuyoruz,  Bize inanmıyor musunuz? Kendin için gör!

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Garantinin Reddi, Xpress Money, tümü "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu gibi" esasına göre sunulan web sitesi, içerik, ürünler veya hizmetler ile ilgili hiçbir garanti vermez. Kullanıcı, hizmetlerin kullanımının kendi sorumluluğunda olduğunu açıkça kabul eder. Xpress Money, web sitesinin hatalardan, virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağı, siteyle veya siteden iletişimin güvenli olacağı ve engellenmeyeceği, siteden sunulan hizmetlerin ve diğer özelliklerin kesintisiz olacağı beyanını veya garantisini açıkça reddeder. veya içeriğinin doğru, eksiksiz veya zamanında olacağını. İndirilen tüm materyaller kendi takdirinize ve riskinize bağlı olarak yapılır ve bilgisayar sisteminize gelebilecek herhangi bir hasardan veya bu tür bir materyalin indirilmesinden kaynaklanan veri kaybından yalnızca siz sorumlu olursunuz. Xpress Money, bu şartlar için geçerli yasalar uyarınca yasalar tarafından ima edilen ve hariç tutma, kısıtlama veya değiştirilemeyen garantiler dışında, zımni garantiler, belirli bir amaca uygunluk, unvan, ihlal etmeme ve tüzükten veya yasadan kaynaklananlar.

Sorumluluk Sınırlaması : Yürürlükteki yasalara tabi olarak, bu web sitesinin ve içeriğinin kullanımı tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir durumda Xpress Money, herhangi bir tarafa bu web sitesinin, ihmal, katı sorumluluk veya başka bir şekilde ortaya çıkan herhangi bir doğrudan, dolaylı, özel veya diğer dolaylı hasardan sorumlu olmayacaktır. (i) web sitemizin veya içeriğimizin herhangi bir bölümünün herhangi bir şekilde kullanılması, taranması veya indirilmesi veya (ii) performans, hata, ihmal, kesinti, silme, kusurdan kaynaklanan herhangi bir hasar veya yaralanma, Xpress Money bu tür hasarlar olasılığını bildirmiş olsa bile, işlem veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık veya imha veya yetkisiz erişim, kayıt değişikliği veya kullanımı. Kullanıcı zararsız Xpress Money, sahiplerini, çalışanlarını, ortak web sitelerini ve ilgili yasal haleflerini tazmin etmeyi, savunmayı ve elinde bulundurmayı kabul eder ve her türlü kayıp, yükümlülük, talep, hasar, masraf ve giderden (makul yasal ücretler ve bunlarla bağlantılı ödemeler ve buna bağlı olarak ödenecek faizler) Xpress Money ve / veya iştirakleri, sahipleri, çalışanların ortak web siteleri ve ilgili yasal haleflerinden kaynaklanan veya bunlardan doğan veya bunlardan dolayı ödenebilecek tahsisler , bu anlaşma uyarınca kullanıcı tarafından yapılması gereken herhangi bir beyan, garanti, sözleşme veya sözleşmenin ihlali veya yerine getirilmemesi.

Web sitesini kullanımınız sırasında veya daha sonra sizinle Xpress Money arasında herhangi bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa, Kullanım Koşullarının veya Gizlilik Bildiriminin herhangi bir hükmünün geçerliliği, yorumlanması, uygulanması veya ihlal edildiği iddiasıyla ilgili olarak, anlaşmazlık bir Xpress Money tarafından tanımlanmış ve atanmış bağımsız ve tarafsız bir üçüncü taraf olacak tek hakem. Tahkim yeri Dubai, BAE olacaktır. Tahkim işlemleri İngilizcedir. Şartlar ve Koşullar BAE yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Gizlilik ve güvenlik : Kullanıcı, Xpress Money web sitesinde yer alan Xpress Money Gizlilik Beyanını okuduğunu ve tamamen anladığını kabul eder, ifade eder ve kabul eder ve bu Gizlilik Beyanının hüküm ve içeriklerinin kendisi için kabul edilebilir olduğunu kabul eder.

Hizmetler ve İçerik : Xpress Money, web sitesini bakım, planlanmamış bakım ve sistem kesintileri için planlanan kesinti süresine bağlı olarak 24 saat / 7 gün boyunca kullanılabilir tutmak için makul ticari çabalar kullanacaktır. Xpress Money, web sitesine erişimin kesintisiz veya her zaman kullanılabilir olacağına söz vermemektedir. Xpress Money herhangi bir gecikme, kesinti veya kesinti süresi için sorumluluk veya sorumluluk kabul etmez.

Xpress Money, Web Sitesinin her sayfasındaki açıklama ve içeriğin doğru olduğundan emin olmak için her türlü çabayı gösterse de, insan, veri giriş hataları veya herhangi bir zarar veya zarardan dolayı meydana gelen değişikliklerden sorumlu değildir. burada bulunan herhangi bir bilgi nedeniyle kullanıcı.

Xpress Money, virüsleri Web Sitesinden hariç tutmak için makul girişimlerde bulunur, ancak Web Sitesinin her zaman virüs veya diğer zararlı yazılımlardan arınmış olmasını garanti edemez. Kullanıcılardan Web Sitesinden bilgi indirmeden önce uygun önlemleri almaları istenir. Web Sitesinin kullanımından veya web sitesinden herhangi bir şey indirilmesinden kaynaklanabilecek bilgisayar ekipmanlarına veya diğer eşyalara gelebilecek zararlardan sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu web sitesi Xpress Money'nin tek ve münhasır mülkiyetidir. Xpress Money, web sitesindeki tüm telif haklarını, ticari markaları, patentleri, ticari sırları ve diğer tüm fikri mülkiyet haklarını içerir. Site, yerel yasaların veya uluslararası anlaşmaların uygulanmasıyla telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sırlar, haksız rekabet ve dünya çapındaki diğer yasalarla korunmaktadır. Bu web sitesinin yetkisiz kullanımı, çoğaltılması veya değiştirilmesi bu yasaları ihlal edebilir.

Ticari Markalar : Xpress Money ve web sitesinde görünen, görüntülenen veya kullanılan diğer tüm markalar Xpress Money'in tescilli veya ortak hukuk markaları veya hizmet markalarıdır. Bu işaretler, Xpress Money'in önceden yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kopyalanamaz, indirilemez, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilemez veya dağıtılamaz.

Yorumlarınız ve Önerileriniz

Web sitesi aracılığıyla, elektronik posta yoluyla veya herhangi bir veri, soru, yorum, öneri, fikir veya benzeri dahil olmak üzere Xpress Money'ye ilettiğiniz tüm iletişim veya materyaller gizli olmayan ve tescilli olmayan olarak değerlendirilir. Bize gönüllü olarak göndererek veya siteye herhangi bir iletişim veya materyal göndererek Xpress Money'ye ve web sitesinin tüm kullanıcılarına dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, sürekli, değiştirilemez ve tamamen alt lisans verilebilir bir lisans vermiş olursunuz. dağıtmaktan türetilmiş eserler kullanmak, çoğaltmak, değiştirmek, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek, türetilmiş eserler oluşturmak ve bu tür iletişim veya materyalleri herhangi bir biçimde, medyada veya teknolojide görüntülemek. Gönderilen veya gönderilen herhangi bir iletişim veya materyal veya iade veya bu iletişim veya materyaller için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Şartlar ve koşullar: Web sitesi (www.xpressmoney.com) Xpress Money'e aittir. Bu web sitesi, burada yer alan hükümleri, koşulları, feragatnameleri, Gizlilik Beyanını değiştirmeden kabul etmeniz şartıyla size sunulmaktadır. Web sitesini kullanımınız, bu tür tüm feragatnamelere, Gizlilik Beyanına ve diğer hüküm ve koşullara rıza göstermenizi sağlar.

Xpress Money'nin hizmetleri izleme yükümlülüğü yoktur. Ancak Xpress Money, gönderilen materyalleri inceleme ve kendi takdirine bağlı olarak tüm materyalleri çıkarma hakkını saklı tutar. Xpress Money, kullanıcının herhangi bir veya tüm hizmetlere erişimini istediği zaman bildirimde bulunmaksızın ve herhangi bir nedenle feshetme hakkını saklı tutar.

Xpress Money, yürürlükteki yasaları, yönetmelikleri, yasal işlemleri veya resmi makamları karşılamak için gereken bilgileri açıklamaya veya herhangi bir bilgiyi veya materyali tamamen veya kısmen düzenlemeyi, yayınlamayı veya kaldırmayı reddetme hakkını saklı tutar. Xpress Money tek takdir yetkisi.

Xpress Money, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda, önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda Xpress Money web sitelerine ve ilgili hizmetlere veya bunların herhangi bir bölümüne erişimi sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kullanıcı, Xpress Money web sitelerinde yer alan Xpress Money'nin feragatnamesini, Gizlilik Beyanını okuduğunu ve tamamen anladığını kabul ve beyan eder ve bu Gizlilik Beyanının hüküm ve içeriklerinin kendisi için kabul edilebilir olduğunu kabul eder.

Kullanım Koşullarında Değişiklikler : Xpress Money, bildirimde bulunarak veya bulunmadan, Xpress Money web sitelerinin sunulduğu şartlar, koşullar ve bildirimleri değiştirme hakkına sahiptir, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Xpress Money web sitesinin kullanımı ile ilgili ücretler. Bu hüküm ve koşulları düzenli olarak gözden geçirmenizi istiyoruz. Xpress Money, web sitesindeki tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için çaba sarf etmiştir, ancak Xpress Money içerdiği herhangi bir veri veya bilginin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda ne garanti ne de herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Xpress Money, web sitesinin veya Xpress Money'de yer alan bilgilerin kullanımından veya kullanımından kaynaklanan herhangi bir kullanıcıya veya başka bir kişiye doğrudan veya sonuç olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıpla ilgili herhangi bir sorumluluk, sorumluluk veya başka bir iddiada bulunmaz. web siteleri.

İletişim bilgileri Bu şartlar hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa veya Xpress Money tarafından sunulan siteye veya hizmetlere erişim veya siteyle ilgili daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, bilgileri müşteri hizmetleri bölümü.

PARA GÖNDER: Hindistan, Bangladeş, Vietnam, Etiyopya, Lübnan, Ürdün, Mısır, Fas, Türkiye, Romanya, Nepal, Uganda, Kenya, Pakistan, Filipinler, Srilanka, Ruanda, Tanzanya, Gana ve Nijerya

JUNIOR PARA TRANSFERİ

ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35/D 

MURATPASA /ANTALYA

Telefon : 05324020356 – 05327664371

 

#ZOLOTAYAKORONA #XPRESSMONEY #INTELEXPRESS #PayPorter #İst-Pay #Dahabshiil #Russia #Tajikistan #Uzbekistan #Azerbaijan #Kazakhistan #Kırghizistan #Molvoda #Georgia #money #transfer #HIZLI #PARA #ÖDEME #HİZMETLERİ #Uluslararası #Golden #Crown #paragönderme #paraalma