BYJUNIOR TURIZM SEYAHAT ACENTASI

BYJUNIOR TURIZM SEYAHAT ACENTASI

Antalya merkezde faaliyet gösteren ByJunior Turizm Seyahat Acentası, Turizm Seyahat Acentalar Birliği ( TURSAB ) üyesidir. Junior Turizm, yurtiçi yurtdışı ucuz uçak bileti, en ucuz charter uçak bileti, en uygun otel rezervasyonu ve tur organizasyonu konularında faaliyet yürütmektedir.

Antalya’da junior turizm olarak, müşterilerimize ucuz uçak bileti fiyatlarını karşılaştırır, en uygun uçak biletini bularak ve en ucuz uçak biletini satın alır. Uçak bileti konusunda profesyonel personeli ile promosyonlu ekonomik uçak biletleri konusunda müşterilere faydalar sağlar.

Kurumsal olarak çalıştığımız firmalara hizmetlerimizi zamanında açık ve net olarak sunmaktayız. Anında sağlanan hizmetten memnun olan işyeri sahipleri ve çalışanlarına mutluluk aşılarken, firmalar kendi işlerine motivasyonunu da attırmaktadır.

Mutlu müşteri yaratma amacımız ile umutlu yarınlara adım atarken, bizde yeni projeler geliştirerek umudumuzu artırmış oluyoruz. Mutlu, umutlu, huzur dolu yarınlara birlikte ulaşmanın hazzını yaşıyoruz.

Antalya seyahat acentaları arasında ucuz uçak bileti satışı konusunda ödüller almış bir firmayız. 2013, 2014, 2015 ve 2016 yılında Türk Havayolları ve Sunexpress en fazla uçak bileti satan firmalar arasında olduğumuz için ödüle hak kazanılmıştır. Ödüllerimiz özel olarak verilmiştir.

Türk hava Yolları, Anadolujet, Sunexpress, Onurair, Atlasglobal ve Pegasus havayollarının acentesi olarak en uygun uçak biletini Antalya’da satan turizm seyahat firmasıyız. Başarılı bir turizm acentesinin devamlılık arzetmesi demek mutlu müşterilerine hiç sorun yaşatmaması anlamına gelmektedir.

Sorunsuz firmalar yaratarak kendi firmamızı daim kılmak amacıyla mücadelemiz devam edecektir.